💡Попри атаки Росії на енергетичні об’єкти, блекауту в Україні не буде, - Галущенко
"На жаль, нема ніяких сумнівів у тому, що атаки ворога будуть продовжуватись. Проте енергосистема цілісна. Тотального блекауту в країні не буде", - йдеться в повідомленні.
Галущенко наголосив, що енергетики роблять все, щоб найгірші сценарії не реалізувалися.
"Як уже показує досвід минулого календарного року, ми свого слова дотримуємось", - додав він.
росіяни вкрали близько 19,5 тисяч українських дітей з лютого 2022 року. Їх нерідко утримують під загрозою життя і здоровʼя, насаджують свої наративи.
Фахівці ще довго працюють з тими дітьми, яких все ж вдалося повернути. Вони можуть жити з тривожністю, депресією, страхами, панічними атаками. Тригером для такої дитини може стати будь-яка маленька деталь, хай то одяг дорослого або навіть те, як до неї звертаються.
Як говорити та поводитися з дітьми, яких повернули з депортації — пояснює психологиня благодійного фонду «Голоси дітей» Наталія Сосновенко
‼ За порушення мобілізаційних вимог можна отримати одночасно кілька штрафів - міноборони
У міноборони України підтвердили DW, що за порушення кожного етапу військового обліку може накладатися одночасно кілька штрафів, а примусове стягнення може поширитись і на майно боржника.
"Невиконання громадянином України в особливий період двох і більше обов’язків, які передбачені правилами, вважається вчиненням двох і більше адміністративних правопорушень, що передбачає накладення адміністративних стягнень за кожне таке правопорушення окремо," - йдеться у відповіді міністерства на запит DW.
Накладений штраф має бути сплачений не пізніш як протягом 15 днів. У разі несплати штрафу у встановлений строк, до органу держвиконавчої служби надсилається відповідна постанова для примусового виконання.
👉Докладніше про процедуру накладання та стягнення штрафів за порушення військового обліку - на сайті DW
🔴 "За 40 днів навчання на базі в Німеччині "Бредлі" глушилися тільки на ніч, а вдень працювали нон-стоп. А як ми в Україні можемо навчати механізовані підрозділи, якщо в нас соляри немає?"
Фрагмент нашої розмови з командиром роти 47-ї окремої механізованої бригади Миколою Мельником про "особливості" підготовки та забезпечення в українській армії.
Дуже змістовне інтерв'ю, щиро рекомендую переглянути повністю за посиланням - https://youtu.be/MyhbTyBPDsU
«Мама буде нервувати» — GoPro бойового медика на «нулі»
Окупанти на Харківщині криють прямо по окопах, де бійці Третьої штурмової надають допомогу пораненим. Тому максимально оперативно медики витягують та під ворожим обстрілом евакуюють своїх.
І так з одного окопа в інший. Від бійця до бійця, яких тампонують, перевʼязують і рятують.
Потужна робота 3-ї роти2-го мехбату — очима нашого бойового медика, друга Діно!